Ludzie o prawidłowej postawie czują się zdrowo i tym zwracają na siebie uwagę, poprawia to ich szansę w świecie wszechobecnej konkurencji.
Oferta dla firm

Oferta odnowy biologicznej i rekreacji
W trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i wydajność pracy pracowników warto sięgnąć do sprawdzonych i skutecznych metod odnowy biologicznej i rekreacji. Poprawa samopoczucia i wzrost sił witalnych pracowników to wymierne korzyści dla firmy (oszczędność czasu i pieniędzy).

Gabinet oferuje usługi związane z utrzymaniem zdrowia i dobrego samopoczucia. Stosuję wyłącznie metody naturalne, dobrane do aktualnych potrzeb.

Postawa naszego ciała, sposób w jaki siedzimy, chodzimy, ćwiczymy nasze ciało, podchodzimy do problemów codziennego życia ma bezpośredni wpływ na stan naszego organizmu.

Podczas wizyty sugeruję ćwiczenia (dobrane do schorzeń kręgosłupa), zmiany w diecie oraz w stylu życia, aby pacjent jak najdłużej cieszył się dobrym zdrowiem. Szczególnie gdy prowadzi bardzo aktywny, często przeciążeniowy tryb życia. Poza tym wizyty te pozwolą na wyeliminowanie małych problemów zdrowotnych zanim staną się one wielkie - skuteczna profilaktyka!

Oferta obejmuje: zabiegi bioenergoterapeutyczne, chiropraktyczne na kręgosłup, próżniowy masaż bańką chińską oraz świecowanie uszu. Równolegle prowadzę edukację w zakresie roli stresu. Stosowana łącznie i indywidualnie z technikami manualnymi daje doskonałe efekty terapeutyczne.

Gwarantuję wysoką jakość i bezpieczeństwo usług. Dogodne godziny przyjęć.

Oferta dla firm i instytucji zawiera atrakcyjny rabat, którego wysokość zależy od ilości osób zgłoszonych do "Programu dla zdrowia " oraz od ilości zamawianych wizyt.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy.
Ewa Kamińska - gabinet 
bioterapeutyczny w katalogu Gwiazdor